KAT-TUN România

Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.

- Are you a fan? Come join us! -


2 participanți

    KAT-TUN's Jin - "Care" + inca ceva :)

    MyraX
    MyraX
    Leader
    Leader


    feminin Leu Tigru
    Mesaje : 660
    Varsta : 37
    Localizare : Bucuresti (dar visand la Japonia)
    Data de inscriere : 02/11/2010
    Puncte : 821

    KAT-TUN's Jin - "Care" + inca ceva :) Empty KAT-TUN's Jin - "Care" + inca ceva :)

    Mesaj  MyraX Mar Dec 07, 2010 9:36 am

    "Care" este cantecul, dintre cele cantate de Jin in perioada KAT-TUN, care imi place cel mai mult. M-am gandit sa pun mai jos diverse versuni live ale acestui cantec. Enjoy! happy

    Voi incepe cu prima data in care Jin a cantat acest cantec, la Shounen Club in data de 19.06.2005 (videoul al doilea contine si speach-ul lui Jin dinaintea cantecului, si din pacate sunetul e un pic decalat):




    Urmeaza un video din 2006 dintr-un concert sustinut in Tokyo Dome de KAT-TUN:



    Si acum un video din alt concert (cred ca tot din 2006), dar care mai contine si altceva batting eyelashes Vizionare placuta smiling



    Ultimul video este din emisiunea Utawara, din data de 25.06.2006:



    Ultima editare efectuata de catre myraX in Mier Dec 08, 2010 9:01 am, editata de 1 ori
    Saito Ryu
    Saito Ryu
    Leader
    Leader


    feminin Sagetator Capra
    Mesaje : 2321
    Varsta : 32
    Localizare : 大阪市
    Data de inscriere : 08/08/2010
    Puncte : 3422

    KAT-TUN's Jin - "Care" + inca ceva :) Empty Re: KAT-TUN's Jin - "Care" + inca ceva :)

    Mesaj  Saito Ryu Mier Dec 08, 2010 5:20 am

    oke happy
    wooow. ma uitam la pe ultimu video. ce miscari are Jin in love omg
    ultimu e prea faina.

    auzi te rog sa modifici primele 2 video. sa le pui una sub altele. ca modifica pagina blushing
    MyraX
    MyraX
    Leader
    Leader


    feminin Leu Tigru
    Mesaje : 660
    Varsta : 37
    Localizare : Bucuresti (dar visand la Japonia)
    Data de inscriere : 02/11/2010
    Puncte : 821

    KAT-TUN's Jin - "Care" + inca ceva :) Empty Re: KAT-TUN's Jin - "Care" + inca ceva :)

    Mesaj  MyraX Mier Dec 08, 2010 9:10 am

    Ok, am modificat cele 2 videouri. La mine se vedea bine inainte, nu se modifica pagina. Cred ca depinde de rezolutia pe care o are ecranul monitorului fiecaruia.

    hee hee Penultimul video e unul din videourile de care iti ziceam mai acum o saptamana si ceva, adica videouri cu Kame si Jin dansand asa " in love " si asa " drooling ". O sa pun si cu Kame intr-una din zilele urmatoare.

    Din ultimul video am extras si sunetul si l-am convertit in mp3 smiling (mania mea de a asculta muzica lor in varianta live very happy in love )
    Saito Ryu
    Saito Ryu
    Leader
    Leader


    feminin Sagetator Capra
    Mesaje : 2321
    Varsta : 32
    Localizare : 大阪市
    Data de inscriere : 08/08/2010
    Puncte : 3422

    KAT-TUN's Jin - "Care" + inca ceva :) Empty Re: KAT-TUN's Jin - "Care" + inca ceva :)

    Mesaj  Saito Ryu Joi Dec 09, 2010 1:00 am

    woow.
    chiar au niste miscari ca te lasa omg omg in love drooling


    astept video cu kame-kun

    Continut sponsorizat


    KAT-TUN's Jin - "Care" + inca ceva :) Empty Re: KAT-TUN's Jin - "Care" + inca ceva :)

    Mesaj  Continut sponsorizat


      Data/ora curentă este: Mier Mar 27, 2024 9:19 pm