- Are you a fan? Come join us! -

KAT-TUN eats cake personality test

Distribuiti

Dayia
    Moderator
    Moderator

feminin Capricorn Cal
    Varsta : 25
    Data de inscriere : 13/01/2011
    Puncte : 342
    Stare de spiritbored

KAT-TUN eats cake personality test

Mesaj  Dayia la data de Mier Mar 02, 2011 10:47 pm

De curand mi-am amintit si nu am vazut pe forum lol
    Poor koki sad Il inteleg fiindca si eu urasc dulciurile....
    Kaaame~ unde iti sunt manierele?

Rezultatele sunt excelente rofl ( uepi e atat de cuprins de subiect hee hee )

MyraX
    Leader
    Leader

feminin Leu Tigru
    Varsta : 30
    Localizare : Bucuresti (dar visand la Japonia)
    Data de inscriere : 02/11/2010
    Puncte : 821

Re: KAT-TUN eats cake personality test

Mesaj  MyraX la data de Joi Mar 03, 2011 10:08 am

laughing Ce tare! Nu mai vazusem emisiunea asta pana acum.

Tortul era din-acela diplomat? Daca da, atunci eu as fi facut ca fata aia, as fi macat doar capsuna, pentru ca mie nu-mi place tortul diplomat. Dar daca era alt gen de tort, din cel cu blat si cu crema, atunci cred ca as fi mancat capsuna ori pe la mijloc, ori pe la final, desi cred ca pe la mijloc as fi avut cele mai multe sanse sa o manac smiling

Saracul Koki... sad De ce s-o fi chinuit sa manance tot daca nu-i placea?
    Kame e un super mancacios rofl Oriunde are sanse sa mance ceva, el papa tot lol Si e asa funny si kawaii very happy Asa ca nu-i de mirare ca uneori uita manierele de la masa hee hee
    Si chiar, Uepi e asa absorbit de discutie rofl

_____KAT-TUN România_____
    To comprehend the value of one year, just ask the students who failed their entrance exams.
    To comprehend the value of one month, just ask a mother who gave birth to a premature baby.
    To comprehend the value of one week, just ask the editor of a weekly newspaper.
    To comprehend the value of one hour, just ask the lovers who are waiting to meet.
    To comprehend the value of one minute, just ask the people who missed their stop on the train.
    To comprehend the value of one second, just ask the person who managed to avoid an accident just in time.
    To comprehend the value of one tenth of a second, just ask the person who ended up with medal at the Olympics.
    The hands of the clock will continue ticking. Therefore, treasure every moment you have. And treat today as the utmost gift you'll have.
    (Yuuki)

Acum este: Mar Dec 06, 2016 8:53 am