- Are you a fan? Come join us! -

KONNICHIWAAAAAAAAAA!

Distribuiti

BitterCherry
    Hello
    Hello

feminin Gemeni Sarpe
    Varsta : 27
    Localizare : Timisoara
    Data de inscriere : 26/02/2011
    Puncte : 16

KONNICHIWAAAAAAAAAA!

Mesaj  BitterCherry la data de Mar Mar 29, 2011 5:40 am

Ce vaca sunt...am uitat sa ma prezint...sunt Sandra! (zic ca am uitat sa ma prezint, pentru ca am contul de ceva timp deja, am si postat vreo 2 mesaje, dar am uitat sa ma prezint! Gomen ne! blushing

Dupa cum spuneam...sunt Sandra, din Timisoara, am 21 de ani, and of course I LOVE KAT-TUUUUUUUUUUUUUUN!!! (woah cati Ueda am pus acolo hehe)

Ce altceva sa va mai spun...mi-am indreptat privirea inspre Japonia cand am inceput sa ma uit (obligata de fostul) la Naruto. Dupa primele 5 minute eram angry si dupa ce s-a terminat episodul am dat fuga la calculator sa vad ce se intampla in urmatorul....si m-am ridicat de la calculator dupa 11 ore shocked

Eh si dupa 3 ani de Naruto m-am gandit eu ca daca anime-urile sunt atat de geniale, cu siguranta si filmele sunt la fel! Si asa am dat de j-dramas! Cea mai reusita inventie a omului smiling (de fapt a japonezilor) si astfel prima mea drama a fost "A million stars falling from the sky" cu Kimura Takuya (totally recommended) dupa care a urmat cam...ummm...tot ce exista cu Kimura Takuya because i kinda fell in love with him. Spun "kinda" pentru ca my real love a venit peste cateva saptamani, cand vizionam un filmulet pe marele youtube cu Kimura (evident) si cu inca un handsome hot sexy lovely guy despre care nu stiam nimic! Dupa multe cautari am aflat ca dansul este Kamenashi Kazuya si de aici incolo cred ca stiti ce a urmat...nopti nedormite si multe cafele ca sa pot sta treaza la "Tatta hitotsu no koi", "Yuuki", "One pound gospel", concerte, emisiuni, filmulete, etc.

Si in concluzie, ca deja am scris cam mult, i love everything about them all! Daca mai aveti intrebari, le astept! smiling V-am pupat!

Dayia
    Moderator
    Moderator

feminin Capricorn Cal
    Varsta : 25
    Data de inscriere : 13/01/2011
    Puncte : 342
    Stare de spiritbored

Re: KONNICHIWAAAAAAAAAA!

Mesaj  Dayia la data de Mar Mar 29, 2011 6:46 am

Welcome hug
    Deja imi place de tine. Asa am inceput si eu...Naruto...anime....filme
    Avatarul tau e genial in love Asculti si k-pop?

BitterCherry
    Hello
    Hello

feminin Gemeni Sarpe

Mesaj  BitterCherry la data de Mar Mar 29, 2011 9:37 pm

Hajimemashite, Dayia! Well nu prea ascult k-pop....nici nu as stii sa iti spun de ce...probabil ca daca m-as pune sa ascult, mi-ar placea...dar momentan KAT-TUN ocupa prea mult loc in inima mea ca sa mai fie loc si pentru altii! smiling Am ascultat si DBSK, Big Bang, JYJ etc. dar tot la KAT-TUN am ramas....mi s-a parut ca nu merita efortul sa dld muzica lor :D sau cel putin nu INCA! A fost o singura melodie care mi-a ramas asa in inima si anume "Heartbreaker" a lui GD....dar in rest....le-am ascultat...au fost ok....si cam atat! :D La fel si cu Fei Lun Hai...il ador pe Aaron (cred ca se vede), am ascultat de melodii de-ale lor, sunt ok, dar nu ma omor dupa ele. Aveti ceva recomandari in legatura cu muzica?

Saito Ryu
    Leader
    Leader

feminin Sagetator Capra
    Localizare : 大阪市
    Data de inscriere : 08/08/2010
    Puncte : 3422

Mesaj  Saito Ryu la data de Mier Mar 30, 2011 12:22 am

hei. nice to meet u .
    Eu sunt Ryu( scz de intarziere).
    as avea o intrebare(Cred ca toti de aici o stiu). Cum ai dat de forum?

Inafara de Fahenheint(Fei Lun Hai.)..ce trupa mai asculti ?J-pop asculti doar kat-tun ?sau si alte trupe ? tongue2

Si bine ai venit pe forum hug

_____KAT-TUN România_____

You are one in a million

Kw:Just waitin' for your kiss goodnight.
    JY:Even if you're mad at me.You know shouldn't go to bet angry!

BitterCherry
    Hello
    Hello

feminin Gemeni Sarpe

hehe

Mesaj  BitterCherry la data de Mier Mar 30, 2011 8:31 am

Hello, Ryu! Nice to meet ya! De unde am aflat de forum...pai de la...Ryu-chan.. respect Adica de la kat_tun_4_ever, si nu stiu ce m-a lovit asa dintr-odata sa postez ca aveam contul de ceva timp facut dupa cum spuneam...eh...oricum nu-mi pare rau....glad to meet ya'll!

Din j-pop mai ascult si News, Kanjani8, Kimura Takuya (respectiv SMAP), Hey Say Jump!, Takki & Tsubasa (si cam tot ce tine de Johnny's), dar in limita bunului simt, adica doar cateva melodii de la fiecare.
    KAT-TUN in schimb (aici intra si Jin...nu cred ca mai e nevoie sa precizez)...ascult intr-un mod abuziv de-a dreptul! Mi-am stresat familia deja...nu ma mai suporta nimeni hee hee

In rest...si din k-pop si tw-pop la fel...mai rarut ca-i mai dragut smiling
    Any other questions?

Saito Ryu
    Leader
    Leader

feminin Sagetator Capra
    Localizare : 大阪市
    Data de inscriere : 08/08/2010
    Puncte : 3422

Mesaj  Saito Ryu la data de Sam Apr 02, 2011 7:09 am

stiu cum e cu fam.
    o rugaminte as avea..daca poti sa faci avataru de 100X100

_____KAT-TUN România_____

You are one in a million

Kw:Just waitin' for your kiss goodnight.
    JY:Even if you're mad at me.You know shouldn't go to bet angry!

Continut sponsorizat

Mesaj  Continut sponsorizat Astazi la 2:43 am

Acum este: Sam Dec 03, 2016 2:43 am