- Are you a fan? Come join us! -

[CM] KAT-TUN - "Suzuki Solio" reloaded + another new song, "RUN FOR YOU"

Distribuiti

MyraX
    Leader
    Leader

feminin Leu Tigru
    Varsta : 30
    Localizare : Bucuresti (dar visand la Japonia)
    Data de inscriere : 02/11/2010
    Puncte : 821

[CM] KAT-TUN - "Suzuki Solio" reloaded + another new song, "RUN FOR YOU"

Mesaj  MyraX la data de Dum Mai 15, 2011 12:08 pm

Ok, incep sa pierd socoteala numarului de cantece noi ale KAT-TUN, care apar asa, din senin. Cand apare unul zici "A, ok, o sa mai dureze ceva pana la urmatorul cantec nou", dar la cateva zile auzi de alt cantec nou hypnotized . Nu ca mi-ar displacea lucrul acesta in vreun fel. Nicidecum! Sa ploua cu cantece noi! big grin

Si n-am zis cele de mai sus doar ca sa ma aflu in treaba. Nu, nu nu! A aparut o a doua reclama la Suzuki Solio, tot cu baietii nostri si avand ca fundal sonor tot un cantec de-al lor. Evident, un cantec nou! Cantecul se numeste "RUN FOR YOU".

Iata reclama, si implicit al n-lea cantec nou al KAT-TUN:

_____KAT-TUN România_____
    To comprehend the value of one year, just ask the students who failed their entrance exams.
    To comprehend the value of one month, just ask a mother who gave birth to a premature baby.
    To comprehend the value of one week, just ask the editor of a weekly newspaper.
    To comprehend the value of one hour, just ask the lovers who are waiting to meet.
    To comprehend the value of one minute, just ask the people who missed their stop on the train.
    To comprehend the value of one second, just ask the person who managed to avoid an accident just in time.
    To comprehend the value of one tenth of a second, just ask the person who ended up with medal at the Olympics.
    The hands of the clock will continue ticking. Therefore, treasure every moment you have. And treat today as the utmost gift you'll have.
    (Yuuki)

Dayia
    Moderator
    Moderator

feminin Capricorn Cal
    Varsta : 25
    Data de inscriere : 13/01/2011
    Puncte : 342
    Stare de spiritbored

Re: [CM] KAT-TUN - "Suzuki Solio" reloaded + another new song, "RUN FOR YOU"

Mesaj  Dayia la data de Lun Mai 16, 2011 12:16 am

Kya~ Vreau si eu masina aceea... cu tot cu ei whistling *imposibil stiu broken heart *
    Nu pot sa zic ca e foarte tare reclama, dar cantecul pare bestial in love
    GO KAT-TUN~! dancing

MyraX
    Leader
    Leader

feminin Leu Tigru

Mesaj  MyraX la data de Lun Mai 16, 2011 10:43 am

Dayia, te inteleg perfect. Si eu vreau masina aia, dar cu tot cu ei, ca bonus laughing

Cand am auzit prima data fragmentul de cantec, m-a bufnit rasul. Eu, cand aud "La la la" intr-un cantec, imi imaginez ca cel/cei care canta topaie vesel(i) prin padure/pajiste/gradina in timp ce canta. Si mi i-am imaginat pe baieti topaind printr-o padurice cantand cantecul asta rofl rofl Stiu... sunt dusa cu pluta tongue2

To comprehend the value of one year, just ask the students who failed their entrance exams.
    To comprehend the value of one month, just ask a mother who gave birth to a premature baby.
    To comprehend the value of one hour, just ask the lovers who are waiting to meet.
    To comprehend the value of one minute, just ask the people who missed their stop on the train.
    To comprehend the value of one second, just ask the person who managed to avoid an accident just in time.
    To comprehend the value of one tenth of a second, just ask the person who ended up with medal at the Olympics.
    The hands of the clock will continue ticking. Therefore, treasure every moment you have. And treat today as the utmost gift you'll have.
    (Yuuki)

Dayia
    Moderator
    Moderator

feminin Capricorn Cal
    Stare de spiritbored

Mesaj  Dayia la data de Lun Mai 16, 2011 6:35 pm

Parca ii vad pe toti tinadu-se de mana rofl
    Nu stiu de ce dar prima mea reactie cand ma gandesc este: "pooor ueda", nu prea e genul
    Totusi presimt ca Taguchi o sa se simta bine lol

MyraX
    Leader
    Leader

feminin Leu Tigru

Mesaj  MyraX la data de Lun Mai 16, 2011 10:24 pm

rofl

Da, Junno ar fi cel mai potrivit. El e intotdeauna vesel. Admir asta la el. happy

(Yuuki)

Dayia
    Moderator
    Moderator

feminin Capricorn Cal
    Stare de spiritbored

Mesaj  Dayia la data de Mar Mai 17, 2011 7:56 pm

Dap lol
    Si in timpul concertelor nu stiu de unde are atata energie. Oboseam numai privindu-l rofl2

Continut sponsorizat

Mesaj  Continut sponsorizat Astazi la 8:14 am

Acum este: Vin Dec 09, 2016 8:14 am