KAT-TUN România

Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.

- Are you a fan? Come join us! -


2 participanți

    Good bye ,yesterday(happy birthday Reita-kun)^.^

    Aiko
    Aiko
    Rescue
    Rescue


    feminin Berbec Bivol
    Mesaje : 126
    Varsta : 26
    Localizare : -
    Data de inscriere : 21/08/2010
    Puncte : 166
    Stare de spirit~.~Binisor

    Good bye ,yesterday(happy birthday Reita-kun)^.^ Empty Good bye ,yesterday(happy birthday Reita-kun)^.^

    Mesaj  Aiko Dum Aug 22, 2010 5:35 am

    Prezentare:
    Reita
    Good bye ,yesterday(happy birthday Reita-kun)^.^ 680d061eb290a7a7f61f41c97bf9c33b
    Aoi
    Good bye ,yesterday(happy birthday Reita-kun)^.^ 95b967cbf6f63547456994da03fadf69
    Intru in Bucatarie , ca de obicei.....Ma asez frumos la masa ..dar intai de toate..pregatesc ....masa...Intra si el nepasator...Ma uit la el..se Uita la mine .....si zice..
    -Ce zi e azi?
    Si isi da ochii peste cap..stiind foarte bine ca e ziua mea de nastere....
    -Huh?!
    Oftez....si fara sa imi dau seama ma pufneste rasul....
    -Ce ai dc razi?
    Ma intreaba el...nepasator....
    -Um....pai...stiu ca sti ce zi e azi!!!
    Isi da ochi peste cap..si ma ia in brate...ma strange cat se poate de puternic......si ma saruta pe gat......Atunci profit de ocazie..si lam intrebat daca a mai facut *** in bucatarie....
    El se uita atent la mine......si incepe sa radaJJJJ....
    -Da am mai facut!!imi raspunde el..cu glasul ragusit..
    ...Tac din gura si ma uit la el....cum se aseaza pe scaun..........Ma uit razand la el....si il intreb ce vrea sa faca azi....
    -UM.....ZICE EL..se uita la tinuta mea de casa.....la freza mea ...Si spune.
    -Dar u cam ce ai vrea?
    Ma uit la el...Ma asez pe genunchi lui....Il sarut pe obraz..si zic
    -.......Nu stiu.....!!!!
    Saito Ryu
    Saito Ryu
    Leader
    Leader


    feminin Sagetator Capra
    Mesaje : 2321
    Varsta : 32
    Localizare : 大阪市
    Data de inscriere : 08/08/2010
    Puncte : 3422

    Good bye ,yesterday(happy birthday Reita-kun)^.^ Empty Re: Good bye ,yesterday(happy birthday Reita-kun)^.^

    Mesaj  Saito Ryu Dum Aug 22, 2010 5:44 am

    iaai. hai baga nex smiling
    Aiko
    Aiko
    Rescue
    Rescue


    feminin Berbec Bivol
    Mesaje : 126
    Varsta : 26
    Localizare : -
    Data de inscriere : 21/08/2010
    Puncte : 166
    Stare de spirit~.~Binisor

    Good bye ,yesterday(happy birthday Reita-kun)^.^ Empty Re: Good bye ,yesterday(happy birthday Reita-kun)^.^

    Mesaj  Aiko Dum Aug 22, 2010 7:04 am

    Trecura 5 minute si noi nimic...Um..cat de mult as da sa imi zica vreau sa intru in tine.....Dar el..nimic.....nici macar un 'LA MULTI ANI!!'nimic......
    El se uita atent la mine si imi zice.......
    -Vrei sa ne jucam?!
    Ma uit la el cu nijte ochi mari ......iau cafeaua..de pe masa....si io torn pe boxeri...JJJJ
    El se uita la mine.....Isi da ochi peste cap..si zice
    -Ce am facut sa merit asta?!
    Imi dau ochi (iar)peste cap..si zic.
    -Pai....Ai zis ca vrei sa ne jucam...Atunci ma ridic in picioare si o iau la goana prin casa spunand "Prinde-ma daca poti"
    Stiind ca numai asa pot sa il provoc...
    El se ridica..se duce mai intai in baie..isi schimba boxeri....iese..Ma striga "Reita"
    Dar eu nici ca raspundeam.....Plin de nervi ..intra in dormitor....Ma vede si ....cade in genunchi....Atunci il Intreb :
    -Ce ai?O_O
    El nu imi raspunde.....Incep sa imi fac grji......Ma apropi de el...Atunci el intoarce capul.....se aseaza pe pat....Ridica salteaua..si scoate un cadouO_OSpre uimirea mea..O_O
    Imi intinde cutia....O iau..!..o deschid......
    -Iti place?Intreba el..
    Eu nu stiam ce sa raspund.....Erau bilete la concertul.....An cafe...Atunci zic...
    -Umah.....Arigatou^.^
    El se napusteste asupra mea...si incepe sa ma sarute.....Eu strig
    -Aoi,Aoi oprestete!!!!
    Acesta se oprese......Se uita mirat la mine.....Iar eu nepasator la el.....
    Isi lasa privirea in jos.....In acel moment am pufnit de ras...Si iam zis:
    -Intra in mine!!!!
    Se uita mirat.....Isi incolaceste mainile ..in jurul gatului meu..Si ma saruta........
    Incet se urca pe mine......Nici nu imi dadeam seama......ce faceam...ma lasam patruns de jocul lui.......dar de ce?Fiinca il iubeam prea mult....
    -Auzi!?ma intreaba el
    -Da ?!ce este??
    ii raspund eu ghifaind..
    -Maine ,avem un concert-_-!
    -Si?
    El tot incerca sa imi zica ca normal ar trebui sa fim la repetii---_---
    Saito Ryu
    Saito Ryu
    Leader
    Leader


    feminin Sagetator Capra
    Mesaje : 2321
    Varsta : 32
    Localizare : 大阪市
    Data de inscriere : 08/08/2010
    Puncte : 3422

    Good bye ,yesterday(happy birthday Reita-kun)^.^ Empty Re: Good bye ,yesterday(happy birthday Reita-kun)^.^

    Mesaj  Saito Ryu Dum Aug 22, 2010 7:59 am

    saracu lol lol lol era prea ocupat
    Aiko
    Aiko
    Rescue
    Rescue


    feminin Berbec Bivol
    Mesaje : 126
    Varsta : 26
    Localizare : -
    Data de inscriere : 21/08/2010
    Puncte : 166
    Stare de spirit~.~Binisor

    Good bye ,yesterday(happy birthday Reita-kun)^.^ Empty Re: Good bye ,yesterday(happy birthday Reita-kun)^.^

    Mesaj  Aiko Dum Aug 22, 2010 8:04 am

    Dar ce doar nu se va opri pt nimic..un concert mare faza...dar eu c sa mai zic doar e ziua mea d nastere odata pe an>//<..um..sa opritT.T
    si aproape ajunse la ****...T.T
    Ma uit urat la la el....dar nimic...isi da ochii peste cap si zice
    -Hai dute sa te imbraci....!!!!
    -Pfffff!!!Oftez....si ma duc......
    El plin de mister dispare in baieO.Osi il aud ca vorbeste la telefon..O.Odar oare ce?O.Ocu cine?O.Osi despre ce?KKKKKK
    Um....ce conteaza.....cand ma gandesc ca .....nici de el nu ma pot bucura...pfff....
    Dar daca as folosi ...cadoul d anu trecut ca sa ma satisfac-_-??
    Um..daca v**** ar avea ****As fi rege pana acum...-_-.
    -Reita,Reita!!!
    striga el la..mine si ma intrerupe...din ganduri-_-
    -Esti gata!?Reitaaaa!!!
    Dar nu vroiam sa ii raspund......Intra el nervos in camera si ma vede inca gol....'Soc'!K
    Bine inteles pt el..nu pt.mine.....K
    -Hai mai..inca nu esti gata-_-?!
    Eu de colo...
    -Neah!~.~
    Atunci...se napusteste asupra mea si ma imbraca......Dar numai de al naibi..ma uitam urat la el....fiind foarte bine..ca ****era partea mea preferata......
    Si el chiar acolo sa oprit....
    Ce mai viata..ma luat de mana si am plecat.........pe drum tot vorbea .......si tot isi cerea scuze....
    Dar nu stiu de ce?!?!?!?!?!?!?fiinca nu il bagam in seama..-_-Tipic..Sad!><.

    Um....ajunsi la studio.....intra el primu.......Si dupa eu.....dar 'Soc'!(si acum pt mine.).....Toti ..erau acolo.......pana si mama..O_Ooare ea stia de relatia mea cu Aoi?!?!?!?O_O
    Mi sa rupt inima cand iam auzit pe toti cum au strigat
    HAPPY BIRTHDAY
    Rey-Rey -kun!!!^.^
    Saito Ryu
    Saito Ryu
    Leader
    Leader


    feminin Sagetator Capra
    Mesaje : 2321
    Varsta : 32
    Localizare : 大阪市
    Data de inscriere : 08/08/2010
    Puncte : 3422

    Good bye ,yesterday(happy birthday Reita-kun)^.^ Empty Re: Good bye ,yesterday(happy birthday Reita-kun)^.^

    Mesaj  Saito Ryu Dum Aug 22, 2010 10:51 pm

    he he he ~ tare ~ frumos din partea lui si a lor.

    next
    Aiko
    Aiko
    Rescue
    Rescue


    feminin Berbec Bivol
    Mesaje : 126
    Varsta : 26
    Localizare : -
    Data de inscriere : 21/08/2010
    Puncte : 166
    Stare de spirit~.~Binisor

    Good bye ,yesterday(happy birthday Reita-kun)^.^ Empty Re: Good bye ,yesterday(happy birthday Reita-kun)^.^

    Mesaj  Aiko Lun Aug 23, 2010 2:11 am

    Parca era un vis.....nu ma asteptam la asta......Aoi.a sarit la gatul meu..si ma sarutat......am ramas si mai uimit caci mama stia de relatia noastra ...Si nu eram obligati sa mergem pana la baie sa ne sarutam...
    Petrecerea continua..iar eu ma arunc in bratele lu` Aoi.....in timp ce mama ne facea poze..um..saraca nu realiza ca Aoi e defapt baiat si il striga Aoitza-_-
    Saracul!!!Dar recunosc e prima data cand am vazut-o pe mama asa beata:|
    In sfarsit....si-au adus si ei.aminte ca mai au si alte case si au plecat ...Primul a fost Ruki de oare ce trebuia ..sa se intalneasca cu o fana-_-Dar bine inteles ca si Uru merge cu el ca sa fie sigur..ca nu il inseala....Mama a plecat dupa Uruha..fiinca trebuia sa il viziteze pe tata la spital......Iar..Kai.......a mai ramas inca vreo 15 min pana la trimis Aoi akas-_-
    Am mai ramas numai noi.........Stiam foarte bine ca ** in studio e permis.....Dar..Aoi..nu a vrut la Studio....Ci Akasa....-_-
    Ajunsi acolo...Aoi fuge repede in bucatarie.....Um..si eu dupa el.......Ma ia in brate.....si ma saruta pe gat...........Ma urca pe masa...Ne debarasam unul pe altu` de haine..........
    -Vrei sa intru in tine?
    Ma intreaba el(chit ca era cam beat ,mam gandit..ca va fi mai bine:>:>)
    -Da ,vreau!!!!
    Atunci...lam mai rugat sa treaca direct la partea mea preferata.....El mia zis ca oke.....orice pt Sarabatorit....
    Ma simteam asa de bine...Din cand in cand mai scoteam cate un 'AU'....dar ce conta......pana si el gafaia....ne simteam asa de bine....
    Si nu imi venea sa cred..ca sunt langa el......Epuizat cade peste mine...il ridic si il duc in pat unde adormim unu` langa altu`(cum obisnuim de fiecare data)
    GooD Bye ,yesterday!!!!
    inca nu sa terminat Good bye ,yesterday(happy birthday Reita-kun)^.^ 839398
    Saito Ryu
    Saito Ryu
    Leader
    Leader


    feminin Sagetator Capra
    Mesaje : 2321
    Varsta : 32
    Localizare : 大阪市
    Data de inscriere : 08/08/2010
    Puncte : 3422

    Good bye ,yesterday(happy birthday Reita-kun)^.^ Empty Re: Good bye ,yesterday(happy birthday Reita-kun)^.^

    Mesaj  Saito Ryu Lun Aug 23, 2010 3:00 am

    aa oke. fain. auzi un fic "normal" ai?

    si asta e interesant.

    next
    Aiko
    Aiko
    Rescue
    Rescue


    feminin Berbec Bivol
    Mesaje : 126
    Varsta : 26
    Localizare : -
    Data de inscriere : 21/08/2010
    Puncte : 166
    Stare de spirit~.~Binisor

    Good bye ,yesterday(happy birthday Reita-kun)^.^ Empty Re: Good bye ,yesterday(happy birthday Reita-kun)^.^

    Mesaj  Aiko Lun Aug 23, 2010 5:30 am

    Hi dear...
    pai nu am..... Good bye ,yesterday(happy birthday Reita-kun)^.^ Icon_eek
    A doua zi
    Ca de obicei..eu ma trezes tarziu....bine(mint)nu dormeam dar imi placea sa il vad pe Aoi..cm se uita la filme XXX fara mine Chiar daca el avea propiul lu film in pat...-_-(Adik yo)KK
    Din greseala....cred ca tura ASTA am gandit cu voce tare..si Aoi ma auzit...
    El pufni in ras..........
    (Din nou )imi dau ochi peste cap.....si ma uit urat la el.....
    Ding dong....
    Dar cine la o ora ca asta:|:|:|:|:|?!?!?!Aoi se duce si raspunde....."Surprize"
    Se aude o voce strigand......Ia ghici>< Mama lu` Aoi a venit sa ne faca o vizita.......bine inteles ea ne stiinda de noi doi.....
    Va fi surprinsa...
    Aoi..plin de emoti o pofteste in Sufragerie......Dar aceasta se ridica si.....intra in dormitor.........A fost socata cand a vazut un tip gol in casa la baiatul ei.....A tipat..
    -Cine,e ala?!?!?!?!?Aoiiii!!!!
    Acesta pufni in plans.......
    -Pai...vroiam sa iti spun ca eu, el e iubitul meu...............
    Zise el......Eu nu stiam ce sa fac...si unde sa ma ascund........imi era teama ca ne va interzice sa ne mai vedem.....Dar totusi..Aoi..e major..poate hotara singur ce face cu viata lui......
    Aceasta plina de manie ii da o palma .....Eu nu am putut rezista si mam ridicat (chit ca eram gol)Si..am impinso pe jos.....si iam zis:
    -Vezi c te cauta m**** pe akas..!!!!!
    -Cum indraznesti?!?!?!?!?zise ea
    -Pai simplu Aoi..e doar al meu.....si in plus de asta e major...si pe bani lui..deci nu ai dreptul sa il plesnesti!!!!
    Zic eu plin de nervi......Dar totusi cu inima franta......Fiinca Aoi ..nu imi lua aparare ..Ma facea sa cred ca nu ma iubeste....
    -Um..fie ceo fi...Daca Aoi chiar e fericit langa tine.....Dar ma voi razbuna-_-Tipic pt mame-__-.
    zise ea cu lacrimi in ochii...stiu ca e greu pt o mama fiinca isi doreste nepoti..dar ...Eu d langa Aoi nu plec nici de al dreacu`
    Si a plecat.......
    Aoi se napusti asupra mea..si incepuse sa ma sarute......Atunci il resping...si ii spun ca ma duc sa fac o plimbare...........
    Acesta cu greu accepta....(....)dar ..Am plecat..!!!
    Am iesit..pe usa..si repede mam urcat intr-un taxi....Intre timp iam sunat pe Ruki si Uruha....sa ne intalnim la studio......
    Ajuns acolo....dau buzna...ei ma asteptau...
    -Ce sa intamplat?zise Ruki...
    NU raspund ma napustesc asupra lu Uruha.....si ii zic...Aoi..Mama lui...palma.....usa..sonerie.....***
    Acestia se uitau bizar la mine....si Ruki ma intreaba iar ce am patit....
    -Vorbeste hai!!!zise Uruha..care isi facea griji..ptc.. ma vazut asa de disperat pt prima data-___-
    -OKe!...zic eu..
    -Aseara eu si Aoi...am facut ***(cum obisnuim mereu)
    dimineata el sa trezit inaintea mea.........intre imp mam trezit si eu.....si suna cnv la usa..Aoi se duce deschide ...si era mama lui....care a dat buzna in dormitor....si ma vazut...la plesnit..pe Aoi......si Eu iam luat apararea......Dar ..el nu a scos nimic...-_-simt ca nu ma mai iubeste!!!!!
    -Prosti!!!!Zise uruha..care incepuse sa rada....
    -Umm...de ce nu vorbesti cu el !zise Ruki...foarte serios.......-_-cum rar il vezi....
    -Sa vorbesc cu el....am zis eu de colo..in sughituri...
    -Dap....zice acesta.....
    Cei doi prieteni ff buni...mau dus pana akas...unde am stat de vorba cu Aoi.....
    Acesta mia zis ca defapt ma insel......El ma iubeste..numai ca a ramas socat.......Din cauza mamei sale...>//<
    Pana la ..urma nu stiu ce sa cred..dar sunt fericit ca macar mia zis ca ma iubeste......
    GooD Bye,Yesterday!!!!
    Saito Ryu
    Saito Ryu
    Leader
    Leader


    feminin Sagetator Capra
    Mesaje : 2321
    Varsta : 32
    Localizare : 大阪市
    Data de inscriere : 08/08/2010
    Puncte : 3422

    Good bye ,yesterday(happy birthday Reita-kun)^.^ Empty Re: Good bye ,yesterday(happy birthday Reita-kun)^.^

    Mesaj  Saito Ryu Lun Aug 23, 2010 7:14 am

    ce "romantic" --> little angel

    nu am ce spune.

    next
    Aiko
    Aiko
    Rescue
    Rescue


    feminin Berbec Bivol
    Mesaje : 126
    Varsta : 26
    Localizare : -
    Data de inscriere : 21/08/2010
    Puncte : 166
    Stare de spirit~.~Binisor

    Good bye ,yesterday(happy birthday Reita-kun)^.^ Empty Re: Good bye ,yesterday(happy birthday Reita-kun)^.^

    Mesaj  Aiko Lun Aug 23, 2010 7:31 am

    Ziua urmatoare...
    Totusi inca eram suparat pe Aoi..(dar .....)huh.....cel putin .....ma iubeste....Ma ridic din pat...(dar...era mai diferit).......de obicei Aoi ma trezea....um..imi zic eu...
    -(Posibil ca doarme)
    Ies din camera....intru in bucatarie..nimic.......in sufragerie...nuiO_O
    Ma uit mai atent inprejur..si...zaresc o foaie....o iau si ma pun sa o citesc...
    "Draga ,Reita!
    Nu mai pot suporta stresul......Cu Mama ...si faptul ca te indoiesti de mine.....
    Am plecat in lume....nui neaparat din vina ta...dar mam mutat inapoi in Mie....
    E mai bine asa....voi parasi grupul......
    Dar nu va voi..uita..mai ales pe TINE!!!!
    Gomen ,gomen ,gomen
    !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
    Ja`ne"
    Cu Dragoste Aoi!!!
    Ma pufnira un plans......Si ma intrebam 'De ce??!!'
    Poate ca el ma iubeste...dar ..sigur eu nu....Dc mam indoit de el......
    Atunci un zgomot iese din gura mea
    "DE CE?!?!?!?!?!?!?!?!?!?!?!?!?!?!?!?!?!?!?!?"
    Si am cazut la podea......plin de lacrimi........
    BZZZZZZZZ BZZZZZZZ!!
    Telefonul imi sun dar eu..nici ca raspun.....imi era teama ..ca ,Kai sa comenteze...imi era teama de tot.......si mai ales de singuratate......
    BZZZZZZZZZZZZZ BZZZZZZZZZZ!!!
    Fiinca deja devenea aiurea..raspund
    Moshi,Moshi...!!!!Zic eu ....sughitand..
    Reita!!!!Aici e Ruki..vreu sa vi imd la studio!!!!!
    Umm..bine!.>>
    Zic nepasator......inchid ...........oare asta e sfarsitul carierei mele?!?!?!
    Ajuns la studio bat la usa(ceea ce rar faceam)Vocea rece a lu Uruha spune:
    -Intra!!!!
    Eu ca un catelus cuminte intru.....
    Il vad pe Ruki ca se apropie de mine..imi pune mana pe obraz si zice:
    -Imi pare ,rau!!!!!!
    Ma uit mirat la el..?!!?!?!?!?!?!?!?!?si oftez:
    -Huh?
    -Aoi..a avut un accident......GOMEN!!!
    Deci..de ce viata e asa...?????Am auzit tocmai accident.....Ma pufneste un plans.dar fara sa imi dau seama de ce?!?!?!?!?!
    Dar totusi inreb cu vocea tremurata..
    -Unde e Kai?
    -La spital...!!spune Uruha....cu fata plina de lacrimi......
    Ma apuca plansul..si tip.............Tot in disperare....dar ...............................zic:
    -Vreau la spital......
    Si acestia mau luat si mau dus la spital sa il vad pe Aoi....starea mea ..era bizara..dar de ce??!?!?!...oare chiar il iubesc....???.....nu mai aveam liniste plangeam in truna ..si nici nu ma gandeam sa ........dau de ziua aceasta.......dc?????????????????Am tipat in taxi.....Uruha nu stia cum sa ma mai linisteasca.......Intr-un final.am ajuns..la spital.....
    Alerg pe scari ca un nebun...Si cand ajung acolo..il vad pe Kai dar unde era Aoi ......
    -Stoopppppp!!!!!!!striga Kai la mine
    Ma opresc ...
    -Unde e Aoi?!?!?!?!?!?!?!?!?!?!
    Acesta se uita in jos...si imi dau seama ca e de rau..atunci ma prabusesc la pamant ..si imi pun mainile in cap.......
    -E in operatie.....
    zice el......Cand am auzit acele vorbe aproape ca am lesinat de plans........MI-am zis ca nu e posibil..dar era><
    Am strigat in Gura mare "AAAAAAAAAAAOOOOOOOOOOOOOOOOOOIIIIIIIIIIII!!!!!!!!!!!!!!!!"
    Dar el nu mai era..........deloc...................Kai se apropie de mine si imi zice
    -Am vorbit cu doctorul!!
    Eu ma intorc din senin ...si fac ochii mari...
    -Mia zis ca Aoi e bine..si poti sa te duci sa il vezi!!!
    Atunci..am strans in brate
    -ARRRRRRRRRIGGGGGGGGGGGAAAAATTTTTOUUUUUUU!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
    Strig eu....alerg spre camera lu` Aoi...dau sa intru.....o zaresc pe mama lui cu o tanara fata..in camera la Aoi..acesta discuta ...nu prea stiu ce ..pt ca nu se auze dar discutau cvO_O
    Acestea ies...si intru eu......Il vad ma uit la el.....si ii spun
    -Aoi!!!!
    El isi da ochii peste cap....si zice
    -Reita!!!!
    Ma uit..la el...si el la mine.....el indiferent eu plin de lacrimi..deparca mar fi udat un tunami....
    -Reita,....trebuie..sa vorbim....Mama mia gasit o fata....si vrea sa ma casatoresc cu ea.......Iar eu am acceptat!!!
    ..AWWWWW......Oare acesta e sfarsitul meu.........Aoi...a zis ceea ce a zis.....ma lasa..dar formatia....fanii1??!?!?!?!?!?!?!!??!?!?!?!?!?!Atunci..eu..
    -SI fanii si gazette..??!?!?!?!unde le lasi??
    II zic eu asta pe un ton ......dur....de parca nu miar fi pasat de mine(dar defapt mint)
    -Um.........fanii is doar nijte omuleti mici care tipa...'Aoi;mereu..mare faza....iar gazette?!huh........Ce e aia?
    zice el pe un ton ..nepasator...O_O
    Auzind acele vorbe.......ma napustesc asupra lui si dau o palma......ma raidic ma intorc sa plec..si ii zic:
    -Drum bun si cale batuta...cu tanara ta cu tot....Dar sa nu te mai aud ca porti numele de Aoi..si nici sa nu te mai mandresti...cu ..Gazette!!!!!!!!!!!!!!
    El isi da ochii peste cap......si zice "iesi afara"
    Eu ies...trantesc usa si .incep a boci ca un copil mic..careia i sa furat acadeaua..(doar ca mie mi sa furat mai mult).......
    Uruha auzind toata discutia da buzna peste Aoi..care in momentul acela..se saruta cu fata aia....
    Cum ai putut face asta????zice uruha
    Um..ce am facut???intreba Aoi!.
    -El tine la tine..si u ..ah..tu..?!!?!?
    -eu?Mam folosit de el asai?asta vrei sa zici?!
    -Um..da!!!!!!!!!Tipa Uruha cat il tin plamani....
    Nu puteam lasa asta asa...atunci am dat buzna..si am zis......
    Nu parasi trupa.....In schimb uita-ma...!!!!!am zis-o si pe asta...cu lacrimi in ochii....Dar am zis-o...........
    HUH..ani au trecut...Aoi..sa casatorit.....dar trupa nu sa defintat ....um....ce amintiri.....
    GooD Bye,
    Yesterday!!!
    The EnD
    Saito Ryu
    Saito Ryu
    Leader
    Leader


    feminin Sagetator Capra
    Mesaje : 2321
    Varsta : 32
    Localizare : 大阪市
    Data de inscriere : 08/08/2010
    Puncte : 3422

    Good bye ,yesterday(happy birthday Reita-kun)^.^ Empty Re: Good bye ,yesterday(happy birthday Reita-kun)^.^

    Mesaj  Saito Ryu Lun Aug 23, 2010 10:58 am

    sa inteleg ca sa terminat?

    da mai lungi nu ai? sa tina ceva.
    aa daca ai ficuri cu alti. da"normale".
    Aiko
    Aiko
    Rescue
    Rescue


    feminin Berbec Bivol
    Mesaje : 126
    Varsta : 26
    Localizare : -
    Data de inscriere : 21/08/2010
    Puncte : 166
    Stare de spirit~.~Binisor

    Good bye ,yesterday(happy birthday Reita-kun)^.^ Empty Re: Good bye ,yesterday(happy birthday Reita-kun)^.^

    Mesaj  Aiko Mar Aug 24, 2010 12:28 am

    Um..pai normale.... Good bye ,yesterday(happy birthday Reita-kun)^.^ Icon_neutral
    Pot scrie..incep chiar azi Good bye ,yesterday(happy birthday Reita-kun)^.^ 447842
    Si il voi face mai lung Good bye ,yesterday(happy birthday Reita-kun)^.^ 59953
    Saito Ryu
    Saito Ryu
    Leader
    Leader


    feminin Sagetator Capra
    Mesaje : 2321
    Varsta : 32
    Localizare : 大阪市
    Data de inscriere : 08/08/2010
    Puncte : 3422

    Good bye ,yesterday(happy birthday Reita-kun)^.^ Empty Re: Good bye ,yesterday(happy birthday Reita-kun)^.^

    Mesaj  Saito Ryu Mar Aug 24, 2010 2:01 am

    oke. abia astept smiling
    Saito Ryu
    Saito Ryu
    Leader
    Leader


    feminin Sagetator Capra
    Mesaje : 2321
    Varsta : 32
    Localizare : 大阪市
    Data de inscriere : 08/08/2010
    Puncte : 3422

    Good bye ,yesterday(happy birthday Reita-kun)^.^ Empty Re: Good bye ,yesterday(happy birthday Reita-kun)^.^

    Mesaj  Saito Ryu Mar Aug 24, 2010 2:02 am

    da poti sa lasi si la restu com. sunt tupe la video. poze la kat-tun sau la news whistling respect
    Aiko
    Aiko
    Rescue
    Rescue


    feminin Berbec Bivol
    Mesaje : 126
    Varsta : 26
    Localizare : -
    Data de inscriere : 21/08/2010
    Puncte : 166
    Stare de spirit~.~Binisor

    Good bye ,yesterday(happy birthday Reita-kun)^.^ Empty Re: Good bye ,yesterday(happy birthday Reita-kun)^.^

    Mesaj  Aiko Mar Aug 24, 2010 3:24 am

    Oke tongue2 smiling

    Continut sponsorizat


    Good bye ,yesterday(happy birthday Reita-kun)^.^ Empty Re: Good bye ,yesterday(happy birthday Reita-kun)^.^

    Mesaj  Continut sponsorizat


      Data/ora curentă este: Joi Mar 28, 2024 11:59 am