KAT-TUN România

Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.

- Are you a fan? Come join us! -


3 participanți

    Promovarea cantecelor baietilor nostri in Romania!

    katalynaYUMI
    katalynaYUMI
    Rescue
    Rescue


    feminin Pesti Cal
    Mesaje : 136
    Varsta : 34
    Localizare : Ploiesti
    Data de inscriere : 25/10/2010
    Puncte : 171
    Stare de spiritd(^_^)b

    Promovarea cantecelor baietilor nostri in Romania! Empty Promovarea cantecelor baietilor nostri in Romania!

    Mesaj  katalynaYUMI Vin Aug 12, 2011 10:25 am

    Dupa cum ati observat cantareata k-pop, Boa, a aparut pe programul U tv.. As dori si cantecele baietilor nostri sa fie promovate in Romania.. Nu v-ar placea ca baietiii nostri sa fie promovati in Romania? Nu doriti ca melodiile lor sa fie ascultate in Romania pe programele tv de muzica? Ce spuneti? Va bagati? Astept raspunsurile voastre kisses & love happy

    Mi-ar placea sa participam cat mai multi.. Va rog, haideti sa le indeplinim visul lor, acela de a face worldwide-ul. teary eyes kisses & love
    Amalia Dinu
    Amalia Dinu
    Hello
    Hello


    feminin Taur Tigru
    Mesaje : 33
    Varsta : 37
    Localizare : Targoviste
    Data de inscriere : 18/08/2011
    Puncte : 35
    Stare de spiritextrem de fericita

    Promovarea cantecelor baietilor nostri in Romania! Empty Re: Promovarea cantecelor baietilor nostri in Romania!

    Mesaj  Amalia Dinu Joi Aug 18, 2011 8:10 am

    Si eu am ramas surprinsa in momentul in care am vazut videoclipul cantaretei coreene BOA pe Utv si normal ca imi doresc sa vad macar unul din videoclipurile celor de la KAT-TUN.
    Contati si pe mine daca aveti o idee in acest sens.
    katalynaYUMI
    katalynaYUMI
    Rescue
    Rescue


    feminin Pesti Cal
    Mesaje : 136
    Varsta : 34
    Localizare : Ploiesti
    Data de inscriere : 25/10/2010
    Puncte : 171
    Stare de spiritd(^_^)b

    Promovarea cantecelor baietilor nostri in Romania! Empty Re: Promovarea cantecelor baietilor nostri in Romania!

    Mesaj  katalynaYUMI Vin Aug 19, 2011 12:46 am

    Super, ma bucur ca cineva pe forum vrea sa promoveze cantecele kat-tun in romania..
    @Amalia, poti sa iei id-ul meu de la "contact" ca sa vb-im despre promovare.. :>): Cine mai vrea sa participe, sa ia id-ul meu ca sa vorbim despre promovare :>):
    Amalia Dinu
    Amalia Dinu
    Hello
    Hello


    feminin Taur Tigru
    Mesaje : 33
    Varsta : 37
    Localizare : Targoviste
    Data de inscriere : 18/08/2011
    Puncte : 35
    Stare de spiritextrem de fericita

    Promovarea cantecelor baietilor nostri in Romania! Empty Re: Promovarea cantecelor baietilor nostri in Romania!

    Mesaj  Amalia Dinu Vin Aug 26, 2011 7:34 am

    Buna tuturor!
    Acum mai mult ca oricand am motive sa-mi doresc sa-i vedem si pe KAT-TUN pe unul din posturile muzicale romanesti.
    Astazi la ora 21:00 PM pe MUSIC CHANNEL a fost difuzat si videoclipul celor de la SUPER JUNIOR - Mr. Simple.
    Din moment ce alte fan cluburi reusesc asemenea performante, haideti sa ne unim si sa-i facem cunoscuti si pe baietii nostri preferati.
    Amalia Dinu
    Amalia Dinu
    Hello
    Hello


    feminin Taur Tigru
    Mesaje : 33
    Varsta : 37
    Localizare : Targoviste
    Data de inscriere : 18/08/2011
    Puncte : 35
    Stare de spiritextrem de fericita

    Promovarea cantecelor baietilor nostri in Romania! Empty Re: Promovarea cantecelor baietilor nostri in Romania!

    Mesaj  Amalia Dinu Joi Sept 29, 2011 8:41 pm

    In speranta ca vom obtine cat mai multe semnaturi va postez link-ul petitiei initiate de mine pt promovarea muzicii japoneze in Romania.

    <script type="text/javascript" language="javascript" src="http://oppinio.ro/ajax/embedded/111"></script>
    Haideti sa fim uniti!!!!!
    Amalia Dinu
    Amalia Dinu
    Hello
    Hello


    feminin Taur Tigru
    Mesaje : 33
    Varsta : 37
    Localizare : Targoviste
    Data de inscriere : 18/08/2011
    Puncte : 35
    Stare de spiritextrem de fericita

    Promovarea cantecelor baietilor nostri in Romania! Empty Re: Promovarea cantecelor baietilor nostri in Romania!

    Mesaj  Amalia Dinu Joi Sept 29, 2011 8:43 pm

    [url=<script type="text/javascript" language="javascript" src="http://oppinio.ro/ajax/embedded/111"></script>]<script type="text/javascript" language="javascript" src="http://oppinio.ro/ajax/embedded/111"></script>[/url]
    :[-O<:
    Liana
    Liana
    Hello
    Hello


    feminin Taur Cal
    Mesaje : 35
    Varsta : 33
    Data de inscriere : 08/05/2011
    Puncte : 37
    Stare de spirithaaaaappyyy;)

    Promovarea cantecelor baietilor nostri in Romania! Empty Re: Promovarea cantecelor baietilor nostri in Romania!

    Mesaj  Liana Vin Sept 30, 2011 5:14 pm

    si eu si eu big grin
    dar mie nu-mi merge linkul sad
    Amalia Dinu
    Amalia Dinu
    Hello
    Hello


    feminin Taur Tigru
    Mesaje : 33
    Varsta : 37
    Localizare : Targoviste
    Data de inscriere : 18/08/2011
    Puncte : 35
    Stare de spiritextrem de fericita

    Promovarea cantecelor baietilor nostri in Romania! Empty Re: Promovarea cantecelor baietilor nostri in Romania!

    Mesaj  Amalia Dinu Lun Oct 03, 2011 7:20 am

    http://oppinio.ro/petitie/promovarea-muzicii-japoneze#
    Sper ca de data asta sa mearga!

    Lasati cat de multe semnaturi posibile!!!!!!

    Continut sponsorizat


    Promovarea cantecelor baietilor nostri in Romania! Empty Re: Promovarea cantecelor baietilor nostri in Romania!

    Mesaj  Continut sponsorizat


      Data/ora curentă este: Vin Apr 19, 2024 12:29 am