KAT-TUN România

Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.

- Are you a fan? Come join us! -


4 participanți

    KAT-TUN - No More Pain World Tour 2010

    Saito Ryu
    Saito Ryu
    Leader
    Leader


    feminin Sagetator Capra
    Mesaje : 2321
    Varsta : 32
    Localizare : 大阪市
    Data de inscriere : 08/08/2010
    Puncte : 3422

    KAT-TUN - No More Pain World Tour 2010 - Pagina 2 Empty Re: KAT-TUN - No More Pain World Tour 2010

    Mesaj  Saito Ryu Mier Ian 19, 2011 10:27 am

    mersi.
    am sa le iau vineri .
    MyraX
    MyraX
    Leader
    Leader


    feminin Leu Tigru
    Mesaje : 660
    Varsta : 37
    Localizare : Bucuresti (dar visand la Japonia)
    Data de inscriere : 02/11/2010
    Puncte : 821

    KAT-TUN - No More Pain World Tour 2010 - Pagina 2 Empty Re: KAT-TUN - No More Pain World Tour 2010

    Mesaj  MyraX Mier Ian 19, 2011 12:05 pm

    Hmm... varianta asta cred ca e aceeasi sugerata de dayia. Doar ca asta are si MC-ul despre care ziceam eu ca lipseste din versiunea dayiei.
    MyraX
    MyraX
    Leader
    Leader


    feminin Leu Tigru
    Mesaje : 660
    Varsta : 37
    Localizare : Bucuresti (dar visand la Japonia)
    Data de inscriere : 02/11/2010
    Puncte : 821

    KAT-TUN - No More Pain World Tour 2010 - Pagina 2 Empty Re: KAT-TUN - No More Pain World Tour 2010

    Mesaj  MyraX Dum Ian 30, 2011 7:47 am

    First of all, in legatura cu asta:
    myraX a scris:Am mai gasit o varianta, pe care am inceput s-o downloadez. Dar e imensa shocked Daca vreti, puteti incerca sa downloadati, doar ca dureaza, ca nu se poate downloada mai mult de un fisier o data. Uite link-ul:

    http://www.hongfire.com/forum/showthread.php?t=272553

    Dupa ce reusesc sa downloadez macar unul din discuri o sa va zic ce contine si cum e.

    Am downloadat primul disc in sfarsit, si e calitatea maxima, cea de pe dvd. Inca n-am downloadat tot restul, dar sunt sigura ca e versiune completa.

    Intre timp am gasit si o varianta subtitrata (in sfarsit dancing ) pe care am pus-o sa se downloadeze. Din ce spune translatorul, nu este tradus tot concertul, dar e bine si asa, decat deloc tongue1 Iata link-ul de unde puteti downloada:

    http://community.livejournal.com/myeternalmp3/16043.html?thread=563115

    Sunt si link-uri de MegaUpload, in cadrul postului, dar si link-uri de MediaFire, postate la comentarii.
    Dupa ce se downloadeaza o sa le verific si va anunt cum sunt.

    EDIT: S-au terminat de downloadat fisierele. Contin doar primele 2 discuri, cele cu concertul si fara cele 20 de minute de MC (atunci cand vorbesc ei 20 de minute fara sa cante). Calitatea nu-i prea grozava, dar nici foarte proasta. Iar subtitrarile sunt doar la cantece (versurile cantecelor). Nimic din ceea ce vorbesc ei nu e tradus sad Sper totusi ca va aparea candva o varianta cu subtitrare completa a celor 3 discuri.

    Continut sponsorizat


    KAT-TUN - No More Pain World Tour 2010 - Pagina 2 Empty Re: KAT-TUN - No More Pain World Tour 2010

    Mesaj  Continut sponsorizat


      Data/ora curentă este: Vin Apr 26, 2024 3:17 pm