KAT-TUN România

Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.

- Are you a fan? Come join us! -


2 participanți

    Akanishi Jin sings “Yellow Gold” + “Eternal” on Music Station!

    Dayia
    Dayia
    Moderator
    Moderator


    feminin Capricorn Cal
    Mesaje : 257
    Varsta : 33
    Data de inscriere : 13/01/2011
    Puncte : 342
    Stare de spiritbored

    Akanishi Jin sings “Yellow Gold” + “Eternal” on Music Station! Empty Akanishi Jin sings “Yellow Gold” + “Eternal” on Music Station!

    Mesaj  Dayia Vin Feb 18, 2011 10:07 am

    http://v.youku.com/v_show/id_XMjQ0ODc2MTk2.html
    Ce pot sa spun. Doar e Jin.Canta superb cu KAT-TUN, dar la fel de bine canta si singur.Trebuie sa recunosc ca si-a schimbat stilul. L.A. isi face simtita prezenta, mai ales in yellow gold. Dar e marfa. Bravo lui ca a reusit respect
    Saito Ryu
    Saito Ryu
    Leader
    Leader


    feminin Sagetator Capra
    Mesaje : 2321
    Varsta : 32
    Localizare : 大阪市
    Data de inscriere : 08/08/2010
    Puncte : 3422

    Akanishi Jin sings “Yellow Gold” + “Eternal” on Music Station! Empty Re: Akanishi Jin sings “Yellow Gold” + “Eternal” on Music Station!

    Mesaj  Saito Ryu Vin Feb 18, 2011 1:03 pm

    wooow ce reclama. ( sa sarim peste) rofl

    oo da. unde ii ia asta interviu seamana (putin) cu yamapi..
    Oricum e super tare. are noroc ca a invatat engleza (atunci cand a plecat din trupa pt asta).
    respect respect respect respect (x infinte).
    Dayia
    Dayia
    Moderator
    Moderator


    feminin Capricorn Cal
    Mesaje : 257
    Varsta : 33
    Data de inscriere : 13/01/2011
    Puncte : 342
    Stare de spiritbored

    Akanishi Jin sings “Yellow Gold” + “Eternal” on Music Station! Empty Re: Akanishi Jin sings “Yellow Gold” + “Eternal” on Music Station!

    Mesaj  Dayia Vin Feb 18, 2011 11:36 pm

    Mie nu mi s-a parut ca stia engleza. Si logic vorbind, ce limba straina inveti tu in 6 luni? Sincer nu cred ca s-a dus in L.A. sa invete engleza, ci sa isi pregateasca terenul. Dar asta e parerea mea.... smiling Oricum face o treaba buna respect
    Saito Ryu
    Saito Ryu
    Leader
    Leader


    feminin Sagetator Capra
    Mesaje : 2321
    Varsta : 32
    Localizare : 大阪市
    Data de inscriere : 08/08/2010
    Puncte : 3422

    Akanishi Jin sings “Yellow Gold” + “Eternal” on Music Station! Empty Re: Akanishi Jin sings “Yellow Gold” + “Eternal” on Music Station!

    Mesaj  Saito Ryu Sam Feb 19, 2011 9:30 am

    hmm fata de restu stie engleza. nu poti sa spui ca nu stie
    cand ma uitam la video si canta yellow gold mi-am adus minte de prima oara cand era in kat-tun si canta solo.. e mic si firav era si acuma e mare (insemnu de vedeta)

    Continut sponsorizat


    Akanishi Jin sings “Yellow Gold” + “Eternal” on Music Station! Empty Re: Akanishi Jin sings “Yellow Gold” + “Eternal” on Music Station!

    Mesaj  Continut sponsorizat


      Data/ora curentă este: Dum Mai 12, 2024 7:36 pm